Композитна черепиця Gerard – стильна і сучасна покрівля

Виробництво покрівельних листів Джерард (Gerard) здійснюється новозеландською компанією Ахи Руфін (Ahi Roofing) більше 50-ти років і на сьогоднішній день продукція компанії виготовляється не тільки в Новій Зеландії, але і на заводах багатьох країн Європи, Латинської Америки, Азії та США і поставляється споживачам більш ніж 80 – ти держав.

Композитна черепиця Gerard – це сталеві профільовані листи, які покриваються крихтою каміння (натурального).

На сьогоднішній день дана продукція пропонується у шести видах, 12 – ти колірних відтінках і в 7 – мі змішаних кольорах (двоколірні).

Основою даного виду композитної покрівля є сталевий лист, який покривається спеціальним сплавом (алюмінієво – цинковий). На поверхню сплаву наноситься багатошарова додатковий захист – акрилова смола, а також крихта природного каменю – бальзата.

Відомості про виробництві Gerard

Завод Ahi Roofing, Нова Зеландія, Окланд

Ahi Roofing – виробництво випускає черепицю Gerard є першим новозеландським заводом, який завдяки своїм технологіями та досягненнями випустив композитну металочерепицю з використанням крихти з каменю (натурального).

За свою багаторічну історію існування продукція, випущена під маркою Gerard, знайшла популярність і визнання в усьому світі, завдяки чому поставляється більш ніж вісімдесят держав. Підприємства Ahi Roofing здійснюють виробництво, знаходяться в Америці (шт. Каліфорнія), Нової Зеландії, Чилі і в Бельгії, три виробничих підприємства в Данії, а також у Малайзії.

Порівняно недавно, в Угорщині був запущений новий завод (2008 р.). На сьогоднішній день підприємство Ahi Roofing забезпечує якісною продукцією Gerard левову частку європейського ринку.

У 2008 році введено в експлуатацію новий завод Ahi Roofing в Угорщині. Тепер це сучасне виробництво забезпечує продукцією Gerard (Джерард) Європейський ринок. Сталь з покриттям Zincalume для продукції Gerard як і багато років поспіль поставляється Новозеландською компанією NZ Steel LTD (дочірня компанія BlueScope LTD), базальтова крихта береться з кар’єрів Нової Зеландії.

Композитна черепиця Gerard, яку можна купити сьогодні в будь-якій розвиненій країні, проводиться з використанням сталі, що володіє покриттям Zincalume, що подається новозеландським підприємством NZ Steel LTD (дочірнє підприємство BlueScope LTD), а крихта базальтова, використовувана у виробництві, береться з новозеландських кар’єрів. Своєчасні поставки сировини надають можливість зберегти високу якість продукції.

Кожен етап виробництва на підприємствах Ahi Roofing пройшов сертифікацію, відповідає стандартним нормам ISO 9001.

Завод Ahi Roofing , Угорщина, Варпалота

Застосування провідних технологій, постійне удосконалення виробленої продукції і модернізація виробництв, високий контроль якості дозволяє продукції, що випускається під маркою Gerard тримати популярність довгі роки, завдяки своїм бездоганним характеристиками.

Продукція, представлена під маркою Gerard

Кожен з профілів, розроблених дизайнерами підприємства Ahi Roofing, відтворює той чи інший стиль покрівельного покриття: дранка, цементно-піщана, натуральна керамічна черепиця, або покрівля з гонтів натуральної деревини. Але, володіючи металевою основою, а також захисним покриттям алюцинк, композитна черепиця Gerard (Івано-Франківськ) з крихтою з природного каменю має можливість протистояти різних погодних умов, і повністю позбавлена недоліків, які спостерігаються у покрівельних матеріалів минулих часів.
Крім цього, композитна черепиця Gerard, ціна якої порівняно невисока, має чудові шумоізоляційні властивості, а вага листа складає не більш 3,5 кг, що майже в шість разів нижче, порівняно з вагою керамічної черепиці.
Основою покрівельного листа марки Gerard є сталевий лист, який надійно захищений алюцинком. Товщина металу становить 0,45 мм, а покриття алюцинка не перевищує сорока мікрон (150 г на метр квадратний) з кожної зі сторін.

Склад алюцинка включає в себе алюміній – 55 відсотків і цинк 45 відсотків (продукція ТМ Zincalume®). Дана речовина (алюцинк) поєднує бар’єрну захист алюмінію з протекторної захистом цинку, завдяки чому сталь надійно захищена від корозії, і рівень захисту практично в 8 разів перевищує захист звичайного цинкового покриття.

Постачальником сталі є New Zealand Steel (завод Новозеландська сталь).

Варто відзначити, що алюцинк покривається спеціальним захисним додатковим акриловим покриттям з верхньої сторони. Товщина базового шару становить 200 мікрон, після наноситься базальтова крихта.

Склад базового шару включає в себе речовину, що дозволяє боротися з водоростями і запобігає виникненню лишайників і мохів на покрівлі.

Купити композитну черепицю Gerard - ціни і асортимент

Композитна черепиця Gerard у Івано-Франківську та інших містах земної кулі пропонується з кам’яною крихтою різних фракційних розмірів. Завдяки використанню відразу декількох фракцій крихти на поверхні, досягається більш міцне утримування матеріалу на покрівельному покритті. Кам’яна крихта, крім додання покриттю благородного вигляду, забезпечує їй захист від механічних пошкоджень.

Останнім шаром покрівельного покриття згаданої марки є акрилова глазур, надає додаткове надійне з’єднання базового шару і кам’яної крихти, а також яка надає покрівельні листи глянсовим блиском.
Компанія «Катті» готова запропонувати найрізноманітніші варіанти композитного покрівельного покриття.

Переваги композитної черепиці Gerard:

50 років досвіду
AHI ROOFING виробляє даний матеріал близько півстоліття. Тому гарантія 50 років заснована не тільки на вивченні продукції в лабораторії, як у конкурентів, але і на багаторічному досвіді, отриманому при її експлуатації.

Екстремальне якість
Дана покрівля пройшла перевірку в найбільш екстремальних і складних умовах в різних куточках планети – хімічно активна і солоне середовище, дуже низькі, і, навпаки, високі температури, ураганний вітер, град, вогонь і т. д. Ці випробування підтвердили її відмінна якість, стійкість до будь агресивного зовнішнього середовища і довговічність, практично, в будь-яких умовах.

Гнучкість
Черепиця Gerard при обрізанні або вигині демонструє мінімальні показники осипання крихти (кам’яної).

Контроль якості
Щоб утримати лідерські позиції на ринку серед виробників черепиці AHI ROOFING використовує систему скрупульозного контролю якості виробів, на кожному етапі виробничого процесу.

Попереду технологій
Компанія-виробник композитної черепиці (винахідник металевої покрівлі покритої крихтою з каменю), засновник створення даних матеріалів, завжди приділяє велику увагу вдосконаленню технологій захисту сталі і якостям смол, за допомогою яких покриття (кам’яне) кріпиться на аркуші із сталі.

Натуральні матеріали
Виробник використовує тільки натуральний камінь для створення крихти.

Більша кількість матеріалів
Багаторічний досвід і статус першовідкривача такого виду черепиці, дають компанії можливість узагальнити і проаналізувати великий обсяг матеріалів по експлуатації покрівлі в найрізноманітніших умовах, і, природно, використовувати свої висновки для покращення якості власної продукції.

Композитна черепиця Gerard від компанії «dah.if.ua» – чудова продукція на кращих умовах для споживачів!

КОМПОЗИТНА ЧЕРЕПИЦЯ GERARD В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Тут ще буде текст